Elegancki Ford Kuga

Jedną z ciekawszych propozycji koncernu Ford Motor Company jest Ford Kuga. Określić go można na wiele sposobów, bo i jako doskonały pod względem stylistycznym, i elegancki, i dynamiczny, i inteligentny. Tak przynajmniej twierdzą producenci, ale czy klienci mają podobne zdanie? Otóż w wielu przypadkach tak.

Ford Kuga jest bowiem bardzo innowacyjnym samochodem. Dość powiedzieć o systemach wspomagających kierowanie, podnoszących bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów, a także napędem na cztery koła, który charakteryzuje się inteligencją. Kuga rewelacyjnie dostosowuje się do każdej nawierzchni oraz do wszystkich warunków atmosferycznych. Posiada system ACS, który chroni przed kolizjami przy mniejszych prędkościach. Można go obsługiwać głosowo, a także otwierać bezdotykowo. Pomysłowość Ford Motor Company nie miała w tym przypadku żadnych granic. Pozostaje więc jedynie spytać, czy styl, właściwości jezdne, osiągi oraz szeroko pojęta wydajność również stanowią zalety tegoż modelu?

 

Ford Kuga bestsellerem?

Otóż tak! Z rozmów kierowców na forach dyskusyjnych oraz z badań prowadzonych przez doświadczonych analityków wynika, że marka ta cieszy się niebywałą i jak najbardziej zasłużoną popularnością. Wszystkie powyższe aspekty podkreślają, że trudno będzie przebić tenże model, zatem nic dziwnego, że Ford Kuga już święci triumfy. Tak nowoczesne auto to też kolejne wyzwanie dla Ford Motor Company. Czy w swojej kategorii uda się koncernowi przebić samego siebie? Może być ciężko, jasne, ale z drugiej strony, jeżeliby tak spojrzeć na historię tegoż, nikogo by to chyba nie zdziwiło.