Ford Fiesta czyli uniwersalna nowoczesność

Jest odpowiedzią na niemal wszystkie potrzeby. Ford Fiesta to samochód nowoczesny, wygodny i bezpieczny – do jazdy po mieście i na dłuższe trasy. Może pełnić rolę pojazdu rodzinnego, ale stanowi też dobrą propozycję dla niezależnych kierowców. Jak być uniwersalnym, zachowując przy tym charakter i rozpoznawalność? Odpowiedzią na to pytanie jest Fiesta, model którego kolejne generacje zyskały szerokie grono zadowolonych użytkowników.

 

Na pierwszy rzut oka nowy Ford Fiesta to przede wszystkim styl i nowoczesność. Samochód intryguje odmienionym – na lepsze, jak nam się wydaje, wyglądem. Jego sylwetka została zauważalnie odświeżona, jest bardziej aerodynamiczna i ciekawsza. Nowoczesność to jednak przede wszystkim to, co znajdziemy wewnątrz i pod maską. Nowy Ford Fiesta Wyposażony jest w szereg innowacyjnych technologii i nowych funkcji.

 

Jak większość nowych modeli Forda, i ten wyposażony został w system SYNC umożliwiający wygodną komunikację głosową, odtwarzanie plików z pamięci USB i inne nowoczesne rozwiązania w zakresie multimediów. Wyposażono również w technologie mające które zwiększać bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, wygodę i przyjemność z jazdy w różnych warunkach drogowych. Pod maską znajdziemy silnik benzynowy Ford Eco Boost 1,0, zapewniający dynamikę jazdy, a przy tym oszczędny, bo spalający średnio 4,3 l/100 km (dane dla wersji 1.0 125 KM).

 

Wnętrze jest dość przestronne i wyposażone z dbałością o szczegóły. Do wyboru mamy dwanaście wersji nadwozia, dzięki czemu nawet jeśli zatłoczone parkingi pełne będą podobnych modeli, bez problemu odnajdziemy wśród nich własny niepowtarzalny samochód, jakim jest Ford Fiesta. Warszawa jego nową odsłonę przyjęła entuzjastycznie, a drogi zapełniają się nią w szybkim tempie.