Ford Ranger dla wymagających

Ford Ranger

Jeżeli samochód dostawczy kojarzy ci się z białym vanem, wypakowanym po brzegi pakunkami i mozolnie poruszającym się po drodze, to pomyśl jeszcze raz gdyż Ford Ranger to egzemplarz, który zrewolucjonizuje twoje myślenie o tej klasie samochodów. W Rangerze przede wszystkim warty podkreślenia jest jego dynamiczny, sportowy i agresywny wygląd, który przyciągnie uwagę niejednego gapia na ulicy. Silniki, które proponowane są tym Fordzie: 2.5 TDCi (143KM) lub 3.0 TDCi (156KM) czynią z niego prawdziwą bestię, a zastosowany napęd 4×4 sprawia, że Ranger poradzi sobie w każdych warunkach i na każdym rodzaju nawierzchni. Ford Ranger jest zatem swoistym połączeniem samochodu dostawczego, terenówki i sportowego pikapa wyposażonego w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne osadzone w jego stylowym i odnowionym wnętrzu.

Różne konfiguracje kabin, które dostępne są do wyboru sprawiają, że samochód bez problemów dostosowuje się do wymagań i potrzeb swoich użytkowników, a jego niezwykle pakowna naczepa sprawia, że staje się on także doskonałą alternatywą dla ludzi biznesu, którzy będą chcieli wykorzystać jego warunki do pracy jak i przyjemności. Ponadto prezentowany Ford został wyposażony w kompleksowy system poduszek powietrznych oraz kurtyn bocznych, jak i system ABS na wszystkie cztery koła, które zadbają o bezpieczeństwo podróżujących nim osób. Samochód ten jest osadzony na niezwykle sztywnej ramie i mocnym zawieszeniu co daje mu ogromna stabilność na różnych rodzajach drogi oraz najlepsze trzymanie się drogi nawet przy przewożeniu bardzo ciężkich ładunków.

Oferta Forda Rangera obejmuje cztery dostępne modele od wersji XL do Wildtraka , który jest wersją najlepiej wyposażoną. Każdy z nich oferuje jednak ogrom luksusu i przestrzeni do wykorzystania, przez co jest to niezwykle uniwersalny i znajdujący wiele zastosowań samochód.

Dodaj komentarz