Intrygujący Mondeo

Elegancki i dynamiczny. Nowoczesny, z domieszka stylowej klasyki. Mondeo łączy sprzeczności i kontrasty, tworząc integralną, wyjątkową całość. Za co go doceniamy? Co oferuje nowa generacja? O tym w naszym dzisiejszym artykule.

 

Ford Mondeo kojarzy się przede wszystkim z wyrafinowaniem i jakością. Jest stylowy, a przy tym nowoczesny. Przykuwa spojrzenia niewymuszoną elegancją i piękną linią. Wyposażony jest, jak przystało na Forda, w szereg nowoczesnych technologii mających zwiększać przyjemność z jazdy, wygodę kierowcy i pasażerów, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

 

Nowy Ford Mondeo dostępny jest w wersjo cztero- i pięciodrzwiowej. Do modelu wprowadzono szereg zmian polegających nie tylko na unowocześnieniu designu. Wnętrze to starannie dopracowane szczegóły, ale przede wszystkim szereg nowoczesnych technologii, w tym oczywiście system Ford SYNC umożliwiający wygodne i łatwe odtwarzanie plików multimedialnych z urządzeń mobilnych i komunikację głosową (np. wezwanie pomocy z a pomocą prostych poleceń głosowych w języku angielskim).

 

Najważniejsze jest, jak to zwykle bywa, to co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka. We wnętrzu, pod pokrywą maski, ukryty jest nowoczesny silnik o większej niż poprzednio mocy i wydajności. Jak zapewnia producent, nowe technologie zastosowane w silnikach zapewniają niskie zużycie paliwa i mniejszą emisję spalin bez negatywnego wpływu na osiągi.

 

Nic dziwnego, że Ford Mondeo cieszy się sporym zainteresowaniem. Jak informują dealerzy, to jedna z propozycji Forda, która wśród kierowców wymieniana jest na pierwszym miejscu, jako pożądany pojazd do codziennej jazdy.