Nowe oblicze dostawczaka

FORD FIESTA VAN

Większości z nas samochody dostawcze kojarzą się z pospolitymi podobnymi do siebie wielkimi vanami, które w większości przypadków nie różnią się znacząco od siebie. Popularne „dostawczaki” to dziś rozwiązanie dla niemal każdego biznesu, gdzie potrzebny jest samochód na tyle duży i pakowny, aby przewieść wystarczającą ilość towaru.

Nie ma co ukrywać, że dla większości z nas samochody dostawcze nie są zbyt atrakcyjnymi środkami transportu, głównie dlatego, że panuje w nas przekonanie, że są to pojazdy przeznaczone wyłącznie do pracy i niczym nas one nie mogą zaskoczyć. Jak na ironię, zaprezentowany w tym roku nowy Ford Fiesta Van łamie niemal wszelkie konwenanse czy przyzwyczajenia związane z wizerunkiem samochodu dostawczego.

Nowa Fiesta to pierwszy van, który zaprojektowany został w stylistyce „Kinetic Design” co sprawia, że samochód oprócz tego, że świetnie się prowadzi to także w ogóle nie przypomina standardowych w swojej klasie samochodów dostawczych co sprawia, że jego dynamiczna sylwetka stanowi przyjemny wygląd dla naszych oczu. Jednak jeżeli chcemy traktować nową fiestę jak vana z prawdziwego zdarzenia to trzeba przyjrzeć się jej zdolnościom ładunkowym. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w samochodzie sprawiają, że jego przestrzeń pakunkowa wynosi 1m³ co z pewnością zaspokoi potrzeby i wymagania niejednego biznesu. Ford Fiesta Van to także świetne wykorzystanie i zastosowanie szeregu nowych technologii, które nie tylko usprawniają komfort jazdy, ale także sprawiają, że czerpane z niej doznania są najwyższym możliwym poziomie, gwarantując tym samym przyjemnie spędzony czas za jego sterami. Do kluczowych technologii zastosowanych w tym samochodzie zaliczyć można przede wszystkim: Wycieraczki z czujnikiem deszczu, automatyczny włącznik reflektorów ze specjalnym czujnikiem wykrywającym zapadający zmierzch, bluetooth, którym sterować można multimedia wydając polecenia głosowe, elektrycznie składane lusterka boczne czy specjalnie przystosowany dock do iPoda czy iPhona, a wszystko osadzone w niezwykle stylowym i nowoczesnym wnętrzu, które zadziwi każdego swoją elegancją oraz intuicyjnością. Nowa Fiesta to jednak nie tylko nowy design czy wyposażenia, ale także samochód, który pozwoli zaoszczędzić ci paliwo, a nowoczesny silnik odznacza się najniższą emisją CO2 nie tracąc nic na swoich osiągach, co z pewnością sprawia, że Fiesta Van jest świetnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje samochodu dostawczego, niekoniecznie tak wielkiego i nieatrakcyjnego jak standardowe dostawczaki.

Dodaj komentarz